Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumi loodusringi õpilaste laager

Meede: RE.4.4 Keskkonnateadlikkus

Taotlusvoor: Keskkonnaprogrammi keskkonnateadlikkuse huviringide looduslaagrite korraldamine 2023 – 03.04.2023-05.05.2023

Valdkond, millesse projekt panustab: RE.4.4.2 Praktikumilaagri korraldamine

Projekti nimi: Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumi loodusringi õpilaste laager

Projekti lühikokkuvõte: OLPGs toimub kord nädalas 1.-2. kl loodusring. Loodusringis uurime lähemalt looduses toimuvaid protsesse ja nähtuseid ning arutleme inimese rolli üle looduses. Projekt on vajalik asulasisesele looduskeskkonnale lisandväärtuse pakkumiseks. Eesmärgiks on süveneda looduses toimuvatesse protsessidesse ja nähtustesse metsas ning mõtestada, milline on inimese loodusõbralik käitumine. Tegevustena osaleme ühel päeval õppeprogrammis “Jalajälge jätmata” ning teisel kinnistame saadud teadmisi metsas.

Igavene link sellele artiklile: https://www.palamuse.edu.ee/web3/oskar-lutsu-palamuse-gumnaasiumi-loodusringi-opilaste-laager/